Grupė KAVA
Justina ir Eimantas
Praėjus visiems jauduliukams po gražiausios mūsų šventės, ir dabar prisimenant nuostabias tos dienos akimirkas, norim padėkoti grupei "Kava" . Didelis didelis AČIŪ jūs tiesiog NEREALŪS....!!!!
Grupė KAVA
Vygantas
Didelį AČIŪ tariam grupei KAVA!!!!! AČIŪ už pagalba ruošiantis vestuvėms,AČIŪ už gerą nuotaiką vestuvių metu, AČIŪ už gerą muziką. O apie bajerius nėra ką kalbėti, visi liko sužavėti! Jūs nuostabūs!!!!!!
Grupė KAVA
Lina
Ačiū Grupei KAVA už šaunų auksinių vestuvių vakarą! Alvydai ir Raimundai, jūs nerealūs! Kruopštūs, lankstūs ir visokie kokie šaunuoliai. Repertuaras tiko viso baliaus amžiaus cenzui
Grupė KAVA
Eugenijus
Ačiū 'KAVAI', RAIMIUI IR ALVYDUI už linksmą vakarą! Viskas buvo puikiai ir muzika, ir žaidimai. Nuo šokių kitą dieną daug kam šonus ir kojas skaudėjo, senai taip buvom linksmai šokę
Grupė KAVA
Zaneta
Superiniai muzikantai,programa nereali,vedejai nuostabus,svente uzskaityta visu
Grupė KAVA
Simona
Dėkojame Grupe Kava už musu vestuvių nepakartojamą vakarą,viskas buvo tiesiog tobula,tiek pravedimas,tiek parinktos dainos.Esame labai labai patenkinti.Visokeriopos jums sėkmės ir AČIŪ dar karta.
Grupė KAVA
Vaida Linikiene
Vasara baigėsi, tačiau prisiminai lieka. Rugpjūčio pab. susipažinau su dviem nuostabiais vyrukais. Tai Alvidas ir Raimundas, kurie buvo ne tik šilti, malonūs, tačiau ir puikiais balsais. Ne vienas šventėje buvęs dalyvis sakė,kokie faini, puikūs atlikėjai,Iš kur jie, kur juos radai ir kitų daug gražių atsiliepimų. Visiem rekomenduoju į savo šventes kviesti grupę Kava. Jie ne tik groja ir dainuoja, tačiau ir puikiai užveda visus Kuo didžiausios Jums sėkmės.
Grupė KAVA
Augustina ir Elvinas
Mano šventė buvo lyg iš pasakos. Mano "ilgai ir laimingai" prasidėjo nuo rupjūčio 28d. Kaip prieš visą auditoriją vienas kitam su vyru prisiekiame amžiną meilę... O didžioji šventė, kurios niekada nepamiršim buvo pačiam vakare kaip sugrįžom į vilą. O ten jau laukė patys geriausi muzikantai grupė "KAVA". Patys pačiausi, muzikaliausi, geriausiai vedantys visą vakarą, dainų atlikimas nuostabus, žaidimai ir visa kita tikrai neprivertė liūdėti. Viskas buvo kaip pasakoj, o pelenė su princu ir jos pulkas liko labai patenkyti. Dar kartą ačiū už viską! Jūs nerealūs!!!! Rekomenduoju, nepasigailėsite!!!
Grupė KAVA
Renata
SUPER SUPER SUPER!!! Tik patys pačiausi atsiliepimai! Nuostabūs žmonės sukuriantys nuostabią šventę! Dar kartą didelis AČIŪ JUMS! Manau tikrai susitikome ne paskutinį kartą :)
Grupė KAVA
Paulina ir Gabrielius
Nereali grupė. Grupė turi viską ko reikia užkurti gerą vakarėlį. Nuoširdžiai rekomenduojame, jei norite turėti įsimintina šventę net iki paryčių! Tikimės pasimatysim dar ne kartą.
Grupė KAVA
Nerija Kairienė
Levaniškių bendruomenėje, kraštiečių šventėje grupė ,,Kava'' paliko nuostabius atsiminimus. Grupė pas mus jau antrą kartą. Nuo pat pirmos dainos šaunūs vyrukai išjudino publiką. Iš kur jie ir mes turėjome tiek sveikatos atšokti 6 valandas. Malonūs, draugiški, tiek su jaunais, tiek su vyresniais. Dar kelias dienas kalbėjome, kad atradome nuostabią grupę. Sėkmės Jums Raimundai ir Alvydai. Ir iki sekančių susitikimų. Sveikinimai nuo bendruomenės .
Grupė KAVA
Kestutis Miliauskas
Sveiki mielieji , liepos 24 teko vel susitikti su grupe KAVA . Nuostabus kolektyvas , linksma muzika , ir virukai tikrai supranta savo darba. Jeigu kiltu mintis juos pasikviest pas save i svente , drasiai nepasigailesit . Aciu grupei KAVAI uz gera nuotaika ,uz gera muzika , Super.
Grupė KAVA
Viktorija ir Viktoras
Dėkojame grupei KAVA už šauniai pravestas vestuves. Dainos, šokiai, pokštai buvo gerai parinkti, puikiai atlikti ir korektiški. Rimtoji dalis ir linksmybės – gerai subalansuotos. Jei planuojate gražią šventę, rekomenduojame pasikliausti būtent grupe KAVA.
Grupė KAVA
Giedrius
Grupė Kava, ta vakarą ji buvo su vienu šaukšteliu "Cofeino". Tai buvo nuostabus vakaras, nuostabi šventę, nuostabi muzika. Muzika kuri ilgai išliks šventės dalyvių viduje. Vyručiai,. Ilgiausių metų ir skambiausių posmų !!! Tegul likimas, dar nepagailės,.. Nuoširdžiausias Ačiū Jums!
Grupė KAVA
Deivydas
Ačiū grupei Kava už puikiai pravestą mano Tėčio šventę . Komunikabilumas, lankstumas, gera muzika !!! ir viskas ko reikia gerai šventei bus garantuota su šiais vyrukais 100% linksminsis tiek jaunesni, tiek vyresni . Didžiausios rekomendacijos jiems . Gyvuokite, būkite tokie pat išradingi, linksmi ir iki kitų kartų !!!!!!
Grupė KAVA
Tomas ir Diana
Dėka šiems vyrukas mūsų šventė buvo nuostabi.Musu svečiai liko labai sužavėti jų darbu ir apie jos visa savaite kalbėjo.Esu girdėjusi daug muzikantu ir atlikėju,bet šitie patis geriausi.Tikrai nepasigailėsite jaI juos pasirinksite.Dėkojame jiems iš visos širdies !!!
Grupė KAVA
Saulius ir Inga
Profesionalai!!! Mandagūs, pasitempę, išvaizdūs, labai lengvai ir maloniai bendraujantys vyrukai 100% garantuota gera nuotaika ir superinis TŪSAS! !!! Švęskit kartu su grupe KAVA !!!
Grupė KAVA
Kestutis
Aciu Alvydui ir Raimundui uz tai , kad surado laiko ir atvyko pas mus Rimute ir Kestuti Miliauskus. Vyrai malaciai sudave super gerai . Didelis jums aciu , toliau taip vyrai .
Grupė KAVA
Rasa Vasiliauskienė
Patys geriausi atsiliepimai!!! Gera nuotaika garantuota !!! Muzika puiki,parinkta tiesiog idealiai !!! Malonus bendravimas, visi liko labai patenkinti !!! Esant progai tikrai dar kreipsimės,rekomenduojame visiems kas iesko kokybes o ne kiekybes ;) !!!
Grupė KAVA
‎Jurgita Juodsnukiene‎
Šventėme vyro jubiliejų su grupės "Kava" vyrukais, buvo daug juoko, dainų ir šokių...Negalvojus ir vėl kartočiau šventę su šia nuostabia grupe 'KAVA" !!!
Grupė KAVA
Marius
Alvydai, Raimundai, Jūs esat jėga nepakartojami, Ačiū už superinę mano jubliejaus nuotaiką!!!! Milijoninės Jums rekomendacijos!!! Pagarbiai Marius
Grupė KAVA
Jolanta(gerbėja)
Raimundai ir Alvydai esate šaunuoliai!!! Noriu jums padėkoti.Vakaras Naujametinis taip greitai praėjo, o jūsų klausytis vis dar norėjosi ir norisi!!!.Buvo - Super, sekmės Jums!!!!!!Rekomendacijos tik geriausios, visiems kas ieškos tikrai fantastiškai šauniu muzikantų !!!
Grupė KAVA
Vida
Ačiū šauniems Grupes KAVA vyrukams! Jūsų dėka Vestuvės buvo Super! Sėkmės Jums darbuose, ir daug ,daug sveikatos. Ir toliau taip!!!!!
Grupė KAVA
Inga
Rekomenduoju grupę KAVA visiems ir visomis progomis .Labai šaunūs,iškalbingi,kultūringi,dainingi vyrukai. Tikri profesionalai .Ačiū Jums už gražias dainas,šaunų pravedimą,malonų bendravimą.Jau pasiilgom pakartot ,nors nuo šokių vis dar skauda kojas .Viskas buvo fantastiškai TOBULAI.Rekomenduoju labai ir AČIŪ .Sėkmės Jums !!!!!!!
Grupė KAVA
Dovydas ir Rosita
Labai džiaugiamės pasirinkę grupę "Kava" mūsų vestuvėms. Profesionalumas 100%, sugeba išsisukti iš bet kokios situacijos. Linksmi, energingi , puikiai užveda bet kokio amžiaus publiką. Visus lūkesčius išpildė su kaupu, esame be galo patenkinti! Tarp kitko, iki mūsų atėjo žinia, kad jaunieji, kurių vestuvėse grojo Grupė "Kava", gyvena ilgai ir laimingai! Tad linkime "sutuokti" dar daugiau sėkmingų porų! Sėkmės. Didžiausios rekomendacijos!
Grupė KAVA
Jolanta ir Darius
Dar karteli norim padekoti už nuostabę Vestuviu Šventę kuria mums padėjote sukurti.Jus nerealus ir patys patys Nuostabiausi !!!!!!! Rekomendacijos 1000 % !!!!!!!
Grupė KAVA
Agnė
Puiki grupė. Visą vakarą vedė nuostabiai. Buvo linksma, tikrai nenuobodu. Pokštai nevulgarūs. Niekur nebuvo peržengta riba juokaujant. Ši grupė tikras perlas net ir pačiai išrankiausiai publikai. Vestuvėse buvome liudininkai. Mums labai padėjo, viską derino kaip patogiau mums. Ačiū Jums labai. Visi svečiai gyrė nuostabiąją grupę. Jokiu nemalonių staigmenų ar nevykusių žaidimų. Tiek muzika, žaidimai, tiek šventės vedimas buvo tobula. O jau vedėjo iškalba... :) Rekomenduoju :)
Grupė KAVA
Justina ir Karolis
Patys šilčiausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Nenusivilsite pasirinke juos. Mūsų šventė buvo nereali vien šių nepakartojamu muzikantu deka ❤️
Grupė KAVA
Brigita ir Aurimas
Nuostabiausi muzikantai ir vedėjai ☺ talentingi, nuotaikingi, romantiški ir randantys kelią prie kiekvieno žmogaus, visi liko sužavėti... 100% rekomenduojame !!!
Grupė KAVA
Roneta ir Povilas.
Liepos 27 d. įvyko mūsų vestuvės. Jos buvo tiesiog nuostabios ir prie to nuostabumo labai daug prisidėjo GRUPĖ KAVA. Vyrai dirbo tiesiog nuostabiai. Atliko viską labai puikiai. Geri balsai, žodžio kišenėje neieško. Atsižvelgė į mūsų prašymus ir pageidavimus ir viską padarė tobulai. Ačiū jiems labai, labai. Rekomenduojam JUOS iš visos širdies.
Grupė KAVA
Akvilė ir Rolandas
Tariame nuoširdų AČIŪ grupei KAVA už nuostabiai pravestą vestuvių vakarą. Šventės metu netrūko šokių, žaidimų, dainų ir geros nuotaikos :) tad buvo linksma ir jaunimui, ir vyresnio amžiaus svečiams :)
Grupė KAVA
Žydrūnė ir Nerijus
Gyvename Sidabrinių vestuvių teigiamomis emocijomis.Ačiū grupei "KAVA"už profesionaliai atliktas dainas.Buvo linksma visų keturių kartų svečiams.Šilti,mandagūs muzikantai.Rekomenduojame.
Grupė KAVA
Aurimas
ačiu grupei kava uz nuostabei prvesta vakara buvo labai linksma
Grupė KAVA
Vaida ir Kęstutis
Dėkojame grupei "KAVA" už puikiai praleistą laiką, už profesionalumą, nuoširdumą bei supratingumą! ! ! Didelis AČIŪ Jums - Alvydai ir Raimundai.
Grupė KAVA
Evelina
Jau ne vienas balius, ne viena veseilė kartu esam! Kiekvieną kartą vis smagiau, vis linksmiau! Nuoširdūs, nerealūs muzikantai❤️
Grupė KAVA
Levaniškių bendruomenė „Abipus Nevėžio“
Nerija Kairienė Grupė"kava" grojo bendruomenės renginyje. Kai reikėjo išsiskirti, nenorėjome išleisti. Tik pagailėjome jų, nes tolima kelionė laukė namo. Ačiū už superinę šventę. Sėkmės Jums vaikinai! REKOMENDUOJU!!!!!
Grupė KAVA
Aistė
Šie žmonės tikri savo srities profesionalai. Keturis kartus teko dalyvauti šventėse, kai jie koncertavo. Balsai nuostabūs, žaidimai pritaikyti tiems žmonėms, kurie jų nori. Kiekviena šventė, praleista su jūsų atlikimu tampa nuostabi ir įsimintina. Kiekvienas svečias tampa maloniai nustebęs dėl jūsų balsų ir malonaus bendravimo. Rekomenduoju grupę "Kava". Tik su jais jūsų šventė taps dar nuostabesnė ir įsimintinesnė
Grupė KAVA
Edita
Noriu padėkoti grupei " Kava" už smagiai praleisti laiką. Rekomenduoju šiuos vyrukus 100%. Tikrai nepasigailesite. Tai žmonės mylintys savo darbą.
Grupė KAVA
Daiva
Ačiū. Jūs nuostabūs, fantastišką šventę. Rekomenduoju. Labai džiaugiuosi, kad mano šventę padarėt nepamirštamą ir nepakartojamą.
Grupė KAVA
Darius
Noriu padekoti Grupe KAVA uz yspudinga mano jubiliejaus svente ,krioje skambejo profesionaliai atliktos dainos,bei tobulai pravestas visas vakaras .Alvydai ir Raimundai esat savo srities profesionalai.Rekomendacijos 100% .Dar karta tariu jums ACIU !!!
Grupė KAVA
Jolita
Didelis Ačiū už nuostabiai pravestą šventę. Jūs nepakartojami!!!
Grupė KAVA
Viktorija
Tik patys geriausi žodžiai Jums!! Jau praėjo keletas dienų po mamos jubiliejaus, tačiau dar dabar visi svečiai jus giria ir prašo kontaktų! Ačiū už begalo smagius žaidimus, bei užduotis! Už plačią šypsena viso vakaro metu! Ačiū už leidimą svečiams pasireikšti su mikrofonu rankose! Ačiū už puikų dainų repertuarą kuris tiko ir jauniems , ir vyresniems! Susitiksim dar ne kartą ir ne du!!! Jūs nuostabūs!
Grupė KAVA
Žilvinas
Nuoširdus DIDELIS AČIŪ už nuostabų vakarą mano 30jubiliejaus šventėje, visas vakaras su neįšblestamomis akimirkomis, visi švečiai liko patenkinti ir sužavėti. Jei ieškotę savo šventei tikrai gerų atlikėjų REKOMENDACIJA VISŲ 100%
Grupė KAVA
Beata
Pasakysiu tiesą!!! Čia kaip toj reklamoje su šiais muzikantais. "Kartą paragavęs negali sustoti", berods 2016 susidraugavo ir vis dar draugaujam Patys pačiausi, tolerantiški, jaučiantys publiką, neįkyrūs, kas laaaaabai svarbu, gerbiantys žiūrovą bei klausytoją (aprangos atžvilgiu), kaskart atnaujinantys repertuarą. Jei googlinot muzikantų ir jau esate čia nieko nelaukdami susisiekite ir negaiškite laiko!!! Manau susitiksim dar ne kartą! 2016 - smagiai atšokome vestuvėse Alytus (beje tada buvome pilni įgarsinimo norų, nes patys ruošėme pasirodymą, jie buvo išpildyti.). 2017 kita plotmė bendruomenės vakarėlis Birštone ir vakaras tiesiog sprogo. Tais pačiais metais vėl susitikome ūkininkų šventėje, kaip niekad niekas nenorėjo skirstytis. Na, o prieš savaitę artinantis tos pačios bendruomenės jubiliejui, bet neabejojome kas joje gros. Sėkmės vaikinai!!!
Grupė KAVA
Rūta
Sveiki dar kartą ir dar ir dar kartą norim Jums padėkoti už puikų vakarą vakar!!! Visi svečiai dar šiandien vis gyrė Jus ir komplimentus žėrė. Be Jūsų nebūtų buvusi tokia puiki šventė! Taigi dar kartą AČIŪŪŪ!!!
Grupė KAVA
Ruta & Povilas
Norim padėkoti Jūsų grupei už puiku šventes pravedima,skambias dainas ir nuoširdu bendravimą!100%Gera matyti muzikantus visada su šypsena ir labai atsakingus savo darbui!
Grupė KAVA
Sugita
Ačiū, už puikiai pravestą šventę. Esat šaunuoliai
Grupė KAVA
Inga ir Darius
Sakom labai didelį ačiū KAVAI už gerai praleistą laiką per savo šventę!
Grupė KAVA
Nerina
Super super super! Esate pati geriausia grupė! Dar kartą didelis AČIŪ, nes tik jūsų dėka vakaras prabėgo, kaip sekundė ir buvo nerealiai smagu! Pačios didžiausios rekomendacijos jums ir tikrai dar susitiksim! :)
Grupė KAVA
Medeina
Ačiū už smagią šventę ir geras akimirkas. Emocijos ir geri prisiminimai išliks dar ilgą laiką! Iki kitų susitikimų, pačios geriausios rekomendacijos!:)
Grupė KAVA
Agnė ir Vaidas
Mieli Raimundai ir Alvydai, dar kartą norim jums padėkoti už nuostabų mūsų šventės vakarą! :) už nuostabią muziką, kurios metu šoko visi tiek jauni, tiek seneliai, už nepakartojamus, smagius žaidimus, už visą vakarą aidejanti juoką! Už sugalvotas staigmenas, kurios buvo jautrios ir nuostabios! Ir už visą šilumą, atsidavima, kūrybiškumą tariame jums nuoširdų AČIŪ!
Grupė KAVA
Miglė Ir Mantas
Raimundai ir Alvydai, Norim dar kartą nuoširdžiai padėkoti už tai, kad sukūrėte puikią atmosferą mūsų šventei! Svečiai ir mes taip pat dar savaitę laiko apie Jus kalbėjome kokie esat NEREALŪS! Pasimatysim dar ne kartą! Didžiausi aplodismentai JUMS!
Grupė KAVA
Vaida
Alvydai, Raimundai, ačiū už puikiai pravestą jubiliejinį vakarą, už gerą nuotaiką, gražius ir šiltus žodžius, gerą muziką ir dainas. Jūs – nuostabūs, nerealūs, nepakartojami. Jūs - patys pačiausi. Vaida ir Ričardas
Grupė KAVA
Inga
Didelis ir nuoširdus AČIŪ Jums už rūpestį, ypatingas akimirkas, smagiai praleistą laiką. Didelės sėkmės ir iki kito susitikimo. Jūs abu nerealūs, šaunuoliai, fainuoliai. :)
Grupė KAVA
Agne ir Žanetas
Norime jums labai labai padekoti kad musu svente padarete fantastiska.!! Aciu uz gera nuotaika aciu uz viska. Jus NEREALUS selom tiek kiek jegos leido. ACIU ACIU ACIU! Bet it bedoja pagelbeja kaip netiketai uzklumpa.
Grupė KAVA
Eglė ir Lukas
Norėtume padėkoti grupei "Kava" už puikų mūsų šventės vedimą. Superinius šokius iki paryčių, profesionalų darbą, geras emocijas ir nuoširdų bendravimą tiek su jaunaisiais, tiek su publika. Dar kartą dėkojame už gražias akimirkas kartu ir iki malonių susitikimų. Didžiausios rekomendacijos ir geriausi įvertinimai. :)
Grupė KAVA
Ramutė
Norim padėkoti Jums, Alvydai ir Raimundai už nerealiai fainiai,nuoširdžiai pravestą mūsų šventę.Tik mylintys muziką ir kitus žmones,gali taip nuoširdžiai atlikti savo darbą.Jūs nuostabūs.
Grupė KAVA
Ričardas ir Danguolė
Labai norėtume padėkoti fantastiškai grupei KAVA už be galo smagiai ir nuotaikingai kartu atšvęstą vyro Ričardo jubiliejų. Labai džiaugiamės pasirinkę šiuos nuostabius muzikantus, Alvydą ir Raimundą, kurie privertė ne tik patį šventės kaltininką jaustis ypatingai, bet ir svečiai liko pakylėti ir be galo svarbūs. Puikiai parinktas muzikinis repertuaras, smagūs šokiai, žaidimai ir pašnekesiai,- akivaizdu, kad muzikantai iš širdies ruošiasi kiekvienai šventei ir atsižvelgia bei išpildo išsakytus norus (ir išpildo dar geriau, negu pats gali numanyti). Galime drąsiai teigti, jog grupė KAVA paverčia kiekvieną šventę ypatinga. Vyručiai, jūs nuostabūs!! Didžiausias ačiū už tokias geras emocijas ir likusius neišdildomus prisiminimus!
Grupė KAVA
Lina ir Gediminas
Na, ir ka galima pasakyt apie sia grupe.... O gi, tik pacius geriausius atsiliepimus. Sventeme gimtadieni ir ju deka svente tikrai pavyko. Sveciams uzimtumas 100%, dainos, šokiai, zaidimai. Visi liko be galo sužavėti, o as likau kalta kad sios grupes neuzsisakeme savo vestuvems. Taigi, tik patys geriausi atsiliepimai. Muzikantai, Raimundas ir Alvydas labai silti, paprasti zmones. Didelis Ačiū jiems. Tikiuosi, si svente ne paskutne švesta su jais.
Grupė KAVA
Živilė ir Eimantas
Naujai iškepta Anužių šeima nori kuo nuoširdžiausiai padėkoti grupei ”Kava”. Vyrukai, mūsų ir visų šventės dalyvių vardu norime pasakyti, kad Jūs nuostabūs. Norime vėl pakartoti viską iš naujo :) Ačiū Jums už viską. Tikimės, kad dar ne vienoje šventėje sutiksime Jus. AČIŪ!!! :*
Grupė KAVA
Asta ir Jonas
Šeštadieni šventėme vyro jubiliejų ir apie grupę "Kava" tik geriausi prisiminimai. Tikri profesionalai. Repertuaras, renginio pravedimas ir dainų atlikimas aukšto lygio. Ilgai išliks atmintyje pilna šokių salė, svečių ir artimųjų laimingi veidai. Drąsiai rekomenduojame šią grupę visoms šventėms švęsti. Dar kartą ačiū grupei "Kava".
Grupė KAVA
Vyninė - kavinė Vilkenta
Norime tarti didžiulį ir nuoširdų AČIŪ grupei "KAVA" už nuostabias emocijas, už šiltą ir nuotaikingą muziką, už nuoširdų ir puikų vakaro vedimą, pasitinkant naujus 2018 metus. Ačiū, vaikinai, Jūs nuostabūs. Iki kito susimatymo!!!!! Pasirinkę grupę KAVA tikrai nenusivilsite, išpildys Jūsų lūkesčius. Sėkmės JUMS.
Grupė KAVA
Giedrius ir Jolita
LABAI DEKINGI uz nuostabias linksmas dainas,puikius zaidimus Aciu uz praleista vakara su mumis,visi liko patenkinti. Puikus Saunus Vaikinukai :)
Grupė KAVA
Ausra ir Albertas
Didelis ACIU grupei KAVA....Raimundui ir Alvydui. .Labai puikiai vede musu svente, gerai jaute susirinkusiu zmoniu nuotaikas bei parinko itin skoninga muzikini repertuara.Visiems tiko ir labai patiko. Iki sekancio susimatymo, Ausra ir Albertas. Vilnius.
Grupė KAVA
Aurimas ir Sandra
Dėkojame grupei Kava už gražų ir linskmą vakaro vedimą, linskmas ir profesionaliai atliktas dainas, šokius, geras emocijas ir paprastą bendravimą visos vestuvės metu ir ne tik!!!! :)))) Šauni ir puiki grupė, turinti gerą humorą jausmą!! Iki kitų susitikimų!
Grupė KAVA
Tomas-Gintare
Norime padekoti Grupei KAVA uz prisidejima prie musu - Vestuviu.Jus ispildete visus musu lukescius ir norus ;).Tiek vedimas nevulgarus ir grazus, tiek dainos buvo atliktos butent tokios kokias mes ir norejome,viskas tikrai aukstame lygyje.Aciu sakome jums is visos sirdies.Rakomenduojame visiems !!!!!!!
Grupė KAVA
Daiva ir Deivydas
2017-07-07 ivyko labai svarbi mums svente - tai musu Vestuves!!! Norime padekoti grupei ,,KAVA,, kad padarete musu svente tokia ipatinga ir nepamirstama, ne tik mums bet ir musu sveciams. Tariame dideli ACIU!!! Ne tik uz nuostabia muzika,puiku vakaro pravedima,bet ir uz silta bendravima,geras emocijas ir visa vakara nedingstancias sypsenas veiduose. Iki kitu smagiu susitikimu!!!
Grupė KAVA
AKVILINA
Ačiū grupei "Kava" už puikiai pravestą vakarą. Nuostabūs balsai,puiki muzika, taktiškas,kultūringas,profesionalus vakaro vedimas. Jūsų dėka mielieji šventės prisiminimas bus ysimintinas ilgam ir kuo geriausiais atsiliepimais apie jus. Mes ir svečiai likome sužavėti jumis. Sėkmės, ilgo gyvavimo grupei "KAVA"
Grupė KAVA
Sigutė ir Vitoldas
Nuoširdus ačiū Raimundui ir Alvydui už įsimintina vestuvių vakaro pravedima, nuostabias dainas, už audringus šokius iki paryčių, kad net sveteliams kojelės nebelaikė. Tikimės susitikti dar ne vieną kartą! Jūs nerealūs!!!
Grupė KAVA
Lina ir Martynas
Iš visos širdies norime padėkoti, kad mums svarbia diena buvote kartu. Jūsų dėka visą vakarą nedingo iš veido šypsenos :) ir šokių aikštelę užkaitinote iki paryčių :) Labai jums dėkojame :) Lina ir Martynas
Grupė KAVA
Regina
Nors praejo keli menesiai ,beje dalyvavau pas drauge jubiliejuje kureme jus grojote,galiu atvirai pasakyti,Jus NEPAKARTOJAMI,reiketu keisti jums pavadinima ne KAVA o TURBO KAVA ;) .Tiesiog noriu padekoti uz puiku pravedima ir tikrai labai gera ir muzika kure atlikote (skambejo ne tik senos dainos bet ir labai daug nauju dainu ) ko beje pasigesdavau is kitu grupiu,o teke tikrai isgirsti ne viena.Tad sekmes jums didziausios ir daug daug uzsakymu !!!.Rekomenduoju visiems !!!
Grupė KAVA
Irena
Nuoširdžiai dėkoju grupei Kava, muzikantai linksmi ir puikiai išmano savo darbą! Rekomenduoju visiems! :)
Grupė KAVA
Alvija
Nuoširdžiai dėkojame Raimundui ir Alvydui už puikias dainas, nuostabius balsus, staigmenas, vakaro vedimas liuks! Svečių atsiliepimai superiniai: mokate suvienyti publiką, nuo šokių man ir visiems skaudėjo ne tik kojas, bet ir kaulus :) Mano jubiliejaus šventę padarėte nuostabią, ir prisiminimai išliks ilgai ilgai! Lauksim kitų susitikimų! ;)
Grupė KAVA
Grupe KAVA
Mieli Draugai. Kūčių vakarą – ramybės sielai, Kalėdų rytą – džiaugsmo širdžiai, O visą gyvenimą – Dievo palaimos. Gražių Švenčių !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su Pagarba Grupe KAVA
Grupė KAVA
Edita ir Tadas
Nuosirdus aciu grupei ''Kava'',uz nerealiai pravestas vestuves ir uz superini dainu atlikima. Jus pranokote visus musu lukescius!!! Drasiai galime pasakyti,kad Jus- patys geriausi!!!!!!!!!!!!!!Didziausios rekomendacijos:) ACIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grupė KAVA
Ingrida ir Evaldas
Mielieji, iš visos širdies norime padėkoti, kad pačią nuostabiausią mūsų gyvenimo dieną Jūs buvote kartu su mumis! Jūsų dėka ilgai nepamiršime šios dienos, Jūs buvote nuostabūs, pranokote visus mūsų lūkesčius! Tik didžiausios rekomendacijos, tikiuosi susitiksime dar ne kartą! :) Didžiausi linkėjimai, Ingrida ir Evaldas
Grupė KAVA
Brigita
Muzikantai is didžiosios raidės ! Savo darbą atlikote nepriekaištingai ! Didelis AČIŪ jums !!!Buvo linksma ir nepakartojama !!!
Grupė KAVA
Aurelija ir Edvardas
ACIU grupei KAVA su kuria atsventeme savo vestuves. Alvydai ir Raimundai - jus esate saunus muzikantai, vakaro "liutai"! :) Dar karta ACIU, kad musu svente papildete savo humoro jausmu, muzikiniais akordais, gera nuotaika ir t.t. Rekomenduojame sia grupe jusu sventems. Tikrai nenusivilsite siais vyrukais! :) Visokeriopos sekmes Jums! Didziausi linkejimai! :)
Grupė KAVA
Indrė ir Mantas
Tariame didžiausią ačiū Jums =) Jūs pavertėte mūsų švente tobula, manau greitu metu tikrai mes dar susitiksime =) Tik geriausi žodžiai apie Jus..=)
Grupė KAVA
Gintarė ir Virginijus
Mes tariam garsų AČIŪ grupei KAVA su kuria atšventėm savo vestuves :) Šių dviejų šaunių vyrukų ir mūsų nuostabios kompanijos dėka šventė buvo nuostabi, o šokių aikštelė užkaitinta iki paryčių :) AČIŪ, kad buvot tokie nuostabūs , AČIŪ, kad nenorėjome sustoti ir AČIŪ, kad norime kartoti!!! :)) Iki kitų susitikimų ;) Su didžiausiais linkėjimais, Gintarė ir Virginijus
Grupė KAVA
Sonata
Alvydai ir Raimundai esate šaunuoliai!!!!!Noriu dar kartą jums padėkoti.....vakaras taip greitai praėjo, o jūsų klausytis vis dar norėjosi ir jeigu atvirai nesinorėjo jūsų paleisti...Buvo viskas super, sekmės Jums!!!!!!Rekomenduosiu visiems kas ieškos savo šventei muzikantų:))))
Grupė KAVA
Aurelijus
Didžiulis AČIŪ Raimundui ir Alvydui už nuostabią šventę!!! Tikrai rekomenduojame šią grupę jūsų šventei, nes jie yra nuostabūs žmonės, taktiški, mandagūs, linksmi, puikiai jaučiantys publiką. Jie padarys jūsų šventę nepakartojamą!!!!!!!!!!!!
Grupė KAVA
Snieguole
Dar kartą noriu padėkoti grupei "Kava" muzikantams - už puikias nuotaikas, šaunią muziką, skaudančias kojas ir už nuostabiai praleistą vakarą, švenčiant tevelio jubiliejų . Telefonas netilo nuo pagyrų ir padėkų... Trumpai tariant : „Geriau, kad ryte skauda kojas... o ne galvą“. Nuoširdus Jums AČIŪ. Tikiu, kad dar susitiksime ne kartą...
Grupė KAVA
Evelina
Didelis ačiū už puikiai praleista vakara su grupe KAVA! Buvo tiesiog super!!!! Visiems rekomenduojame!!! :))))
Grupė KAVA
Sandra
Širdingas AČIŪ Jūsu nuostabiam duetui! Dėka Jūsu mūsu šventė dega mūsu širdyse dar ligšiolei :) Gera bendradarbiauti ir dar geriau švesti, kuomet visa švente vainikuoja Jūsu puikus ir nuoširdus duetas! Labai rekomenduojam! Sėkmingo ir kūrybingo Jums darbo!
Grupė KAVA
Lina
Ačiū už puikiai pravestą mano vyro jubiliejaus vakarą, gerą nuotaiką, gražią muziką, dovanėles... už tai, kad mes ir mūsų svečiai liko labai patenkinti, už tai kad nieko netrūko, kad šventė buvo šventė. Vienintelė bėda - laikas prabėgo per greitai :). Bet... iki kitų susitikimų... Dar kartą AČIŪ :)
Grupė KAVA
Vaidas
Dekojame uz saunu grojima ir vakaro pravedima! Jus saunuoliai,super!!! Grokit ir linksminkit toliau,nestabdykit:) Linkejimai nuo visu is Norges!!!
Grupė KAVA
Greta
Jus esat "Nerealus" tariam jums didely aciu jai ne jus tai musu svente nebutu issipildziusi
Grupė KAVA
Asta ir Donatas
MUZIKANTAI SUPER!!! TUO ISITIKINAU ANTRA KARTA... TIKRAI JOKIU KITU NET NENORIU SAMDYT SAVO SVENTEI. RESPECT'AS JUMS VYRUCIAI. SUSITIKSIM TIKRIAUSIAI VEL KITAIS METAIS
Grupė KAVA
Jurgita
Labai norim padekoti sauniems vyrukams Raimundui Valatkai ir Alvydui Avizieniui uz gerai praleista laika.Rekomenduojame,nenusivilsite.Liudininkai Jurgita ir Giedrius
Grupė KAVA
Arunas ir Donata
Na ka galiu pasakyti,saunus vyrai dirba puikiai,ir balsas pas ju geras ir praveda vakara gerai,linksmi saunus ir t.t..,sveciai patenkinti jaunavedziai tai pat,vienolika balu is desimt:D rekomenduoju visiem ties kas nezino ju,liksi patenkinti ju darbu,sekmes darbuose taip toliau,ir didelis dekuj GERIEM VYRAM UZ GERA DARBA:)
Grupė KAVA
Indrė
Liudininkai Indrė ir Raimundas Nepakartojami,savo srities specialistai!Ačiū už bendradarbiavimą, pagalbą, ir puikią nuotaiką.....Būtinai rekomenduosiu savp draugams...
Grupė KAVA
Orinta ir Renaldas
Ieškojome savo vestuvėms muzikantų -radome,neteko su jumis niekur dalyvauti, be jokių rekomendacijų pasirinkome, tikrai labai nerimavome, nes nei draugai apie jus mums nieko negalėjo pasakyti, nebuvo susikirtę keliai... O dabar jau MES galime pasakyti koki jūs buvote nuostabūs,dėkojame už visą nerealų vakarą, ne tik mes, bet ir liūdininkai, svečiai, kurie buvo šlapi ir skaudančiom kojom, bet be galo patenkinti ir kas svarbiausia linksmi :) jūs tikrai verti pagyrimų ir galiu pasakyti, jog drąsiai rekomenduočiau jus kitiems!!! Viską ką buvome aptarę išpildėte su kaupu, nuoširdus ačiū jums!!! MANDAGŪS, LINKSMI,BALSINGI NEREALIOS NUOTAIKOS UŽTAISAS!!!! Tai grupė KAVA!!!
Grupė KAVA
Greta ir Aurimas
Esame labai dėkingi už nuostabų vakarą, už puikią nuotaiką vestuvių vakaro metu ir už visą vakaro atmosferą. Buvo be galo smagu, ir linksma! Ačiū Jums, kad šventėte su mumis.
Grupė KAVA
Remigija ir Kęstutis
2015-08-15 atšokome savo vestuves! Esame begalo patenkinti ir dėkingi Jums už nuoširdų bendradarbiavimą ruošiantis šventei, šiltą bendravimą, mokėjimą užvesti ir išjudinti publiką.Esate savo srities profesionalai, kuriuos galime drąsiai rekomenduoti visiems savo artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms! Tiek mes, tiek mūsų svečiai likome begalo patenkinti Jūsų darbu!!Tariame AČIŪ!! Jums už sukurtą gražią, jaukią ir įsimintiną šventę. Jūs pranokote visus mūsų lūkesčius! Rekomenduojame visiems!!! Laimingi Remigija ir Kęstutis :)
Grupė KAVA
Elita it Žydrūnas
Norim dar kartą pasakyti Jums didelis ačiūūū!!! Jūsų dėka šventė buvo superinė!:) visada bus tik pačios geriausios rekomendacijos iš mūsų! Sėkmės Jums! Elita ir Žydrūnas
Grupė KAVA
vytas
ieskojom patys, negavom jokiu patarimu ar pasiulymu, tesiog radom internete, ir tikrai nesigailim, super muzikantai!. Tikrai linksmi ir geri, uzima visus svecius, ir neduoda prisigerti iki komos :D :D :D zodziu tikrai patarciau smadytis sia grupe, aciu jums uz vakara, kuris buvo nuostabus ir linksmas,
Grupė KAVA
Ernesta ir Edvinas
Nepakartojami muzikantai, mes is jusu tikejomes daug, bet jus musu lukescius pateisinot dvigubai. Jumis labai dziaugiasi musu pirsliai, liaupsina musu draugai. Kokie esat puikus zmones tokie pat nuostabus muzikantai, labai dziaugiames jums patikeja savo vestuviu svente ir labai labai dekojam kad buvot su mumis :)
Grupė KAVA
Ingrida ir Rolandas
Turint tokius muzikantus nelieka laiko nei valgyti, nei gerti :) Visi įtraukti į šventę. Muzikantai SUPERINIAI, programa puiki, labai susiderino su mūsų piršliais.:) Mes ir visi svečiai liko sužavėti. Ačiū jums už gerą nuotaiką, skaudančias kojas ir išlietą prakaitą :) Taip ir toliau :)!!!
Grupė KAVA
Ingrida ir Rolandas
Turint tokius muzikantus nelieka laiko nei valgyti, nei gerti :) Visi įtraukti į šventę. Muzikantai SUPERINIAI, programa puiki, labai susiderino su mūsų piršliais.:) Mes ir visi svečiai liko sužavėti. Ačiū jums už gerą nuotaiką, skaudančias kojas ir išlietą prakaitą :) Taip ir toliau :)!!!
Grupė KAVA
Rima ir Paulius
Nors mūsų šventė praėjo daugiau nei prieš savaitę, bet mes vis dar gyvename šventine nuotaika, prie kurios labai prisidėjote Jūs. Ačiū Jums, kad prisidėjote prie pačių maloniausių ir įsimintiniausių atsiminimų. Jūs esate nuostabūs, ne tik mums buvo nuostabus vakaras, bet ir mūsų svečiai buvo LABAI patenkinti. Ačiū už puikų vakaro pravedimą, nuostabią muziką ir linksmą nuotaiką.
Grupė KAVA
Greta ir Simonas
2015-06-27 musu vestuves grojo sie vyrai! Butent jie prisidejo prie to, jog svente buvo tobula! Groja ir dainuoja super! Vakara pravede taip pat labai linksmai. Visi sveciai buvo labai patenkinti, uzimti ir soko iki paryciu! Organizuoti, tvarkingi ir linksmi vyrukai. ACIU Jums dar karta uz puikia svente! Tikiuosi jum ir buvo smagu :) Jaunieji Greta ir Simonas.
Grupė KAVA
Ingrida ir Marius
Norime pasakyti Jums didziausia aciu uz tai, jog labai prisidejote prie to, kad musu didziausia svente praeitu puikiai! Esate tikri savo srities profesionalai, is visu sveciu tik geriausi atsiliepimai apie Jus! Esame mate visokiu muzikantu, nu bet Jus, be jokiu abejoniu, patys GERIAUSI!! Esate tikrai nuostabus! Aciu, aciu, aciu!!!! Ingrida ir Marius, 2015.06.20 Kulautuva
Grupė KAVA
Gintarė
Ačiū grupei KAVA už gražius balsus, puikų vakarą ir gerą nuotaiką. Mūsų ir mūsų svečių atsiliepimai tik patys geriausi. Žemaitijai patikot! Su didžiausiais linkėjimais Gintarė ir Justas
Grupė KAVA
Gintarė Aivaras
Ačiū už nepamirštamas vestuves! Nuotaikos buvo superinės! Jūsų darbas atliktas su kaupu, jaučiate publiką ir esate tikri savo srities profesionalai! Visiems rekomanduojame šiuos puikius muzikantus! :) Pagarbiai, Pekoriai
Grupė KAVA
Rasa Evaldas
Sveiki, norime Jums padekoti savo ir sveciu vardu uz labai gerai muzika, linksma nuotaika ir puiku vakara. Tiems kas ieskot vestuviu muzikantu, rekomenduoju grupe "Kava", NEPASIGAILESIT!!! Alvydai Raimundai jus jega Aciu. Rasa Evaldas Druskininkai :)))
Grupė KAVA
Dalia ir Rimantas
Labai Jums ačiū už gerą muziką, puikią nuotaiką, šypsenas, linkėjimus... :) Šią dieną mes prisiminsime ilgai ilgai...Ir ne tik mes, bet ir mūsų vestuvėse dalyvavę draugai ir artimieji. Visa mūsų kompanija labai džiaugiasi jumis. Esate nuostabūs ir be galo šilti žmonės... :) Vakarą pravedė "super" linksmai. Prieš vestuves viską derino, klausė mūsų norų ir poreikių. Esame labai patenkinti, pasirinkę šiuos muzikantus-grupę "KAVA" Alvydas su Raimundu. Rekomenduojame visiems, kurie norite ne tik išgerti, bet ir smagiai pašokti ar padainuoti. Garantuojame patiks ir jaunam, ir senam! Dar kartelį didelis Ačiū jums! :) ;) Dalia ir Rimantas
Grupė KAVA
Rasa
Didele ir nuosirdi padeka Jums vyrai uz graziai pravesta mano mamos svente. Esate nuostabus duetas-piukus balsai,gausus dainu repertuaras,malonus bendravimas.Sveciai dar iki siol dalinasi prisiminimais,todel visu sveciu vardu ir mamos vardu DEKOJAME uz sukurta puikia svente.Manau, ir tikiu,kad tikrai nepaskutini karta linksminote mus :) Visiems, kuriems reikia geru, rimtu(negerianciu) ir neblevyzgojanciu muzikantu, grupe"KAVA" kaip tik Jums.
Grupė KAVA
Vitalija ir Mindaugas
Puikūs muzikantai ir nuostabus mūsų šventės vakaro vedimas!!! Šiltas ir malonus bendravimas, įvairus repertuaras ir skoningi žaidimai patiko visiems ;) Nuoširdžiai dėkojame, kad mūsų meilės dieną nuspalvinote gražiomis spalvomis ;) AČIŪ!!!
Grupė KAVA
Jolanta
Dėkinga šiai muzikantų grupei, grojusiai mano jubiliejiniame vakare. Raimundo vokalu žavėjausi dar prieš 10 metų. Ir dabar nesuklydau. Abu su kolega Alvydu puikiai dainuoja, veda vakarą, žaidimus, inteligentiški, turi didelį dainų repertuarą, prisitaikė prie mano norų ir pageidavimų, negeria, nekalba banalybių. Manau, kad šie muzikantai tinkami visiems - pagal seną posakį "ir studentams ir prezidentams." Ačiū Jums, Raimundai ir Alvydai.
Grupė KAVA
Giedrius UAB"ORDO"
Viso kolektyvo vardu dėkojame jums vyrukai už puikią nuotaiką, gerą muziką ir šaunų vakaro vedimą, o labiausiai už originalumą. Esate tiesiog šaunūs, tokiais ir linkime išlikti!!!
Grupė KAVA
Jonas furistasVyruciai viskas tobula nauja malonu jus klausytis
Vyruciai viskas tobula nauja malonu jus klausytis linkiu kurybines sekmes ir dar naujasniu dainu
Grupė KAVA
Jubilijate
"jaunimas" dėkoja už puikią nuotaiką, ir kaip sakė svečiai, už nutryptus padus ir pradainuotus balsus!!! Seniai buvo taip! Sėkmės!
Grupė KAVA
Kristutė
Sakau AČIŪ, Alytaus policijos vardu! Vyrai Jūs šaunuoliai! Dar kartelį AČIŪ Jums už padovanotas nepamirštamas akimirkas! Esu laiminga, kad turėjau garbę kartu su Jumis padainuoti! REKOMENDUOJU!
Grupė KAVA
Ingrida ir Andrius
NEREALŪS!!! Tikrai patys geriausi muzikantai planetoj! Manom, kad dar ilgai ilgai svečiai kalbės apie Jus! Šaunuoliai! Sukūrėt nuostabią šventę, tokią, kokios tikėjomės, kokios laukėm. Esam be galo dėkingi už nuostabų vakarą ir žiauriai gerus prisiminimus! O jie išliks tikrai ne vieneriems metams! Esat tie žmonės, kuriuos norėtume matyti kiekvienoje savo šventėje! Beprotiškai didžiulis AČIŪ už Jūsų pastangas, padaryti mūsų šventę pačia nuostabiausia ir geriausia mums! :)
Grupė KAVA
Donata
Labai šaunūs muzikantai!!! Šilti,paprasti, bendraujantys žmonės. Stiprūs ir gražūs balsai. Liko ir jaunimas ir vyresni svečiai patenkinti. Repertuaras įdomus, nestandartinis. Kiek teko būti vestuvėse ir jubiliejuose, tai patys geriausi šie muzikantai. Ačiū už jaukios, nuotaikingos atmosferos sukūrimą. Sėkmės Jums ;)
Grupė KAVA
Raimundas
Miela Rina .Bandysim kaska ikelti ;)
Grupė KAVA
Judita ir Povilas
Savaitgalį atšokom mums pačias nuostabiausias vestuves ir tai tik grupės "Kava" dėka. Profesionalūs balsai, puikūs vedėjai, charizmos meistrai, labai bendraujantys ir bendradarbiaujantys,draugiški, platus dainų asortimentas. Apie grupę galima ir visą pagiriamąją odę parašyti. Galim drąsiai sakyti, kad patiko visiems svečiams- nuo jaunesnio iki vyresnio. Dar kartelį sakom labai ačiū, kad papuošėte mūsų šventę ir linkim Jums "Raimės, meilės,pinigų"!
Grupė KAVA
Irma
Noriu pagirti Jus už gražius balsus, linksmą atmosferą ir įtraukiančius žaidimus mano mamos jubiliejaus šventėje. Tikrai mokate sukurti gerą nuotaiką, sudominti ir išjudinti jaunimą ir vyresniuosius. Buvo smagu klausyti jūsų dainų, šokti pagal jūsų muziką ir juoktis iš nuotaikingų užduočių ir žaidimų. Visiems, ieškantiems savo šventei linksmų ir talentingų vedėjų-muzikantų, Jus rekomenduočiau, nes pati mačiau, kad savo darbą atliekate peuikiai. Sėkmės Jums linksminant santūrius lietuvaičius ;)
Grupė KAVA
ritutė
skani kava
Grupė KAVA
Irena
Labai,labai aciu uz nuostabia svente,jus nerealus.Visi sveciai liko suzaveti jusu profesionalumu.As nesuklydau pasirinkus jusu grupe savo sventei,jus tobuli.Kuo didziausios sekmes jusu grupei
Grupė KAVA
Terese
Muzikantai klasiški, pašele, ka nebeužsakytum viską moką. Degenatis ritmas ant klavišų, degantis ritmas širdi. Anegdotai ne iš pasakų o iš gyvenimo patirties. Jeigu norite praleisti smagiai laika patarimas toks: Užsakom Kava! Valio!
Grupė KAVA
Vilma
Likau sužavėta profesionalumu t. y. balsais ir šventės vedimu. AČIŪ už puikią atmosferą visos Edvino ir Viktorijos Šventės metu! Su geriausiais linkėjimais "Med. seselė"
Grupė KAVA
Edvino Mama ir Tėtis
Vyrai, Jūs buvot nerealūs!!!! Didelis Ačiū už nuostabią Šventę!!!!
Grupė KAVA
Edvinas ir Viktorija
Patys geriausi muzikantai ! Visi sveciai išgyrė !!! Dar kartą didelis ačiū už sukurtą nuostabią šventę!!! :)
Grupė KAVA
Asta
SUPERINIAI MUZIKANTAI, REKOMENDUOJU VISIEMS BALIAMS:) JIE ZINO KO PAKLAUST IR TURI KA PASAKYT. SVENTE TAPO DAR NUOSTABESNE. ACIU JUMS:)*
Grupė KAVA
Marius ir Dovile
Aciu jums, kad musu svente, jusu deka tapo dar nuostabesne. Puiki muzika ir vakaro pravedimas. Pacios didziausios sekmes!
Grupė KAVA
Jolita
Patys geriausi atsiliepimai, puikiai pravesta šventė, rekomenduojam!Be galo gražiai dainuoja, nuostabūs balsai. Ačiū!
Grupė KAVA
Jolita ir Modestas
Pats nuosirdziausias Aciu grupei ,,Kava" uz grazia svente! Tikrai labai patiko Jusu muzika, sventes vedimas ir geru emociju kupina atmosfera!Jei kam reikia profesionalios ir ivairios muzikos, smagiu ir idomiu zaidimu bei kulturingai bei graziai pravesto vakaro- tikrai rekomenduojam!
Grupė KAVA
Darius ir Erika
Ačiū jums už nuostabią šventę, likome maloniai nustebinti jūsų pasirodymu, labai patiko, kad atsispindi tradicijos ir papročiai, aukščiausias kokybės ir kainos santykis, labai platus atliekamų kūrinų repertuaras, tikrai visiems rekomenduojame ;)
Grupė KAVA
Joana
Tik geriausi atsiliepimai, tik nuoširdžiausios pagyros, tik profesionaliausias darbas.. ačiū! "Kava" mūsų susitikimą paverte nesibaigiančių šokių ir žaidimų maratonu. Tikrai likome visi maloniai nustebinti ir dėkingi už gerą, kokybišką, malonų ausiai Jūsų darbą.
Grupė KAVA
Vytautas
Laba tiems kurie skaitot atsiliepimus apie grupe "Kava". Man teko neseniai dalyvauti vestuvese, kur grojo šie muzkantai. Tad galiu pasakyti trumpai... Esu matęs visokių, bet jie yra GERIAUSI šios srities specialistai. Jei pas jus gros grupė "Kava", kofeino tikrai jums nereikės :)
Grupė KAVA
Dovilė
Ačiū Jums už nuostabiai praleistą laiką Trakuose 2014-07-05. Jūsų dėka mūsų šventė buvo labai linksma :) Ačiū Jums už gerą nuotaiką, linksmybes, žaidimus ir skambius žodžius! Rekomenduoju visiems, kurie savo šventėje norite ne tik išgerti, bet ir smagiai pašokti ar padainuoti, nes gera nuotaika ir muzika tiesiog užkrečianti. Garantuoju – patiks ir jaunam, ir senam!
Grupė KAVA
Rolandas
noriu kartu pasidziaugti,musu su zmona svente,ir padekoti grupes 'kava' lyderiams,uz profesionalu darba,puikia nuotaika, uz grazias dainas,vyrai varot drutai. jus kokybe darot kokybiskai!;) vestuves buvo nuostabios,ir vedimas ir dainos parinktos labai tikslingai, negeria kaip daugelis,pasitempe , tvarkingi, o taip turi atrodyt vyrai, o ipac muzikantai.toki pavizdi parode grupe ' kava ' raimundas ir alvydaicis;) aciu jums,Laura ir Rolandas,sekmes!!!!!!!!!!:)
Grupė KAVA
Raimundas
PASIKEITUSI GRUPES KAVA SUDETIS. TODEL VISI SENI ATSILIEPIMAI YRA PANAIKINTI KAD NEKLAIDINTUME ZMONIU SU SENAIS ATSILIEPIMAIS.SU PAGARBA GRUPE KAVA RAIMUNDAS IR ALVYDAS